گیشا(کوی نصر)، بالاتر از خیابان نهم، پلاک 140، طبقه اول (بالای همکف)

درباره ما

آموزشگاه موسیقی دل آوا درباره ما

آموزشگاه موسیقی د‌‌ل‌آوا در سال 1386 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط استاد سینا کرمانی تنها، تاسیس گردید. نزدیک به پانزده سال تجربه مستمر در حوزه موسیقی، استفاده از شیوههای نوین جهانی و بهرهگیری از بهترین اساتید این حوزه، افتخاراتی است که آموزشگاه موسیقی دل آوا با همراهی شما به آنها دست یافته و همچنان راه خود را ادامه می‌دهد.

اخذ دیپلم رسمی

هنرجویان با شرکت در دورههای مهارتی مختلف آموزشگاه موسیقی دل‌آوا، می‌توانند علاوه بر یادگیری موسیقی و افزایش توانمندیهای خود، مدرک دیپلم رسمی و مورد تایید وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد دریافت کنند.

آموزشگاهی برای همه سنین

دل‌آوا همواره می‌کوشد تا موسیقی را به عنوان یک هنر جاودانه و شفابخش، فارغ از هر سن و محدودیتی در اختیار هنرجویان قرار دهد. این یعنی شما در هر سن و سالی که هستید، میتوانید به کمک اسا تید مجرب دل‌آوا آموزش موسیقی را شروع کنید.

موسیقی کودک

آموزشگاه موسیقی دل‌آوا با ایجاد مرکز تخصصی موسیقی کودک، نه تنها امکان آموزش انواع سازها را به کودکان فراهم ساخته است، بلکه با روشهای مختلف آموزش موسیقی و اساتید مهربان و صبور، سعی دارد تا بیش از پیش کودکان و نوجوانان را به این رشتۀ هنری علاقمند نماید.

تنوع گروه های سازی مختلف

اساتید مجرب و باتجربۀ دل‌آوا این قدرت انتخاب را برای هنرجویان فراهم میکنند تا سازهای گوناگون (از انواع سازهای سنتی تا کلاسیک و مدرن) را تنها در یک آموزشگاه یاد بگیرند. برای اینکه در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، میتوانید با شمارههای مجموعه دلآوا تماس حاصل کنید.

 گروه نوازی و کنسرت آموزشی

در آموزشگاه موسیقی دل‌آوا، انواع گروهنوازیها ، کنسرتهای مختلف و برنامههای متنوع هر ساله و در دوره های مشخص برگزار میشود تا هم هنرجویان بتوانند توانمندیهای خود را بهتر بسنجند و هم به دنیای موسیقی بیرون از آموزشگاه معرفی شوند.

 آموزش آنلاین

آموزشگاه موسیقی دل‌آوا بسته به نیاز شما، امکان آموزش غیرحضوری را به صورت اینترنتی برای همه سنین در کلاس های آنلاین گروهی و یا کلاس خصوصی فراهم کرده است تا هنرجویان بتوانند با خیال راحت، موسیقی را فرا بگیرند.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی